GFV12133
Manufacturer No:
GFV12133
Datasheet:
GFV12133
Description:
CAP TRIMMER 1-120PF 1000V SMD
In Stock
10 pcs On sales
Product Attribute
Voltage - Rated
1000V
Size / Dimension
0.312" Dia (7.92mm)
Capacitance Range
1 ~ 120pF
Height - Seated (Max)
1.799" (45.70mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq
250 @ 20MHz