22MP04374
Manufacturer No:
22MP04374
Manufacture:
Essentra Components
Package:
Datasheet:
22MP04374
Description:
SNAP FIT BUSHING: .270 IN (6.9 M
Product Attribute
Panel Thickness
0.125" (3.18mm)
Diameter - Inside
0.250" (6.35mm)
Bushing, Grommet Type
Bushing
Panel Cutout Dimensions
Circular - 0.437" (11.10mm)