22MP03753
Manufacturer No:
22MP03753
Manufacture:
Essentra Components
Package:
Datasheet:
22MP03753
Description:
SNAP IN BUSHING, BLACK, HS NYLON
Part Status
Active
Panel Thickness
0.125" (3.18mm)
Diameter - Inside
0.187" (4.75mm)
Bushing, Grommet Type
Bushing
Panel Cutout Dimensions
Circular - 0.375" (9.53mm)