HTN1.75TB
Manufacturer No:
HTN1.75TB
Datasheet:
HTN1.75TB
Description:
SLEEVING 1-3/4" X 200' BLACK/WHT
Operating Temperature
-75°C ~ 150°C
Length
200' (60.96m)
Diameter - Inside, Expanded
2.750" (69.85mm)
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.750" (44.45mm)
Wall Thickness
0.028" (0.71mm)