HTN1.25TB50
Manufacturer No:
HTN1.25TB50
Datasheet:
HTN1.25TB50
Description:
SLEEVING 1-1/4" X 50' BLACK/WHT
Operating Temperature
-75°C ~ 150°C
Length
50.00' (15.24m)
Diameter - Inside, Expanded
1.750" (44.45mm)
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.250" (31.75mm)
Wall Thickness
0.028" (0.71mm)