HW-508254-5-9
Manufacturer No:
HW-508254-5-9
Manufacture:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Package:
Datasheet:
HW-508254-5-9
Description:
LABEL ID PRODUCT
Series
HW
Material
Polyester
Packaging
5000 per Roll
Label Size
2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm)