HW-508095-5-9
Manufacturer No:
HW-508095-5-9
Manufacture:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Package:
Datasheet:
HW-508095-5-9
Description:
LABEL ID PRODUCT
Part Status
Active
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Series
HW
Material
Polyester
Packaging
5000 per Roll
Label Size
2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)