MD2500001
Manufacturer No:
MD2500001
Manufacture:
Diodes Incorporated
Package:
Datasheet:
MD2500001
Description:
CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM5032 T&
Product Attribute
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR)
Type
XO (Standard)
Output
CMOS
Series
MD
Frequency
25MHz