TT4-10KC8-T125-M5-500
Manufacturer No:
TT4-10KC8-T125-M5-500
Manufacture:
TEWA Sensors LLC
Package:
Bead with Terminal
Datasheet:
TT4-10KC8-T125-M5-500
Description:
NTC 10K OHM 1%, B 3435, M5 RI
In Stock
100 pcs On sales
Series
B25/100
Part Status
Active
Mounting Type
Free Hanging
Package / Case
Bead with Terminal
B Value Tolerance
±1%
Length - Lead Wire
18.94" (481.00mm)
Resistance Tolerance
±1%
B0/50
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
B25/50
Resistance in Ohms @ 25°C