XZBPELAANF-30.000000
Manufacturer No:
XZBPELAANF-30.000000
Manufacture:
Taitien
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
XZBPELAANF-30.000000
Description:
CRYSTAL 30MHZ 9PF SMD
Product Attribute
Type
MHz Crystal
Frequency Tolerance
±15ppm
Series
XZ
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
30MHz
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Operating Mode
Fundamental
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
9pF
Size / Dimension
0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Frequency Stability
±30ppm
Company Profile
XZBPELAANF-30.000000 Relevant information
XZBPELAANF-30.000000
XZBPELAANF-30.000000
CRYSTAL 30MHZ 9PF SMD
XZBPELNANF-30.000000
XZBPELNANF-30.000000
CRYSTAL 30MHZ 9PF SMD