MICA-G21-UMTS(EU) + ACCESSORIES
Manufacturer No:
Manufacture:
Siretta Ltd
Package:
Datasheet:
Description:
MICA ROUTER 3G/UMTS(EU) (NO WIFI
In Stock
5 pcs On sales
Product Attribute
Frequency
850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz