4584PA51G00135
Manufacturer No:
4584PA51G00135
Manufacture:
Laird Technologies EMI
Package:
Datasheet:
4584PA51G00135
Description:
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Product Attribute
Type
Fabric Over Foam
Plating - Thickness
Shape
D-Shape
Operating Temperature
Width
0.150" (3.80mm)
Storage/Refrigeration Temperature
73°F (23°C)
Height
0.039" (1.00mm)
Length
1.350" (34.29mm)