SF25-0881M5UB02
Manufacturer No:
SF25-0881M5UB02
Manufacture:
Kyocera International Inc. Electronic Components
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
SF25-0881M5UB02
Description:
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
Product Attribute
Insertion Loss
3dB
Package / Case
5-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Frequency - Center
881.5MHz
Series
SF, Kyocera
Ratings
Bandwidth
25MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Obsolete
Applications
Cellular
Height (Max)
0.028" (0.70mm)
Mounting Type
Surface Mount
Company Profile
SF25-0881M5UB02 Relevant information
SF25
SF25
SEALING FLANGE 25POS SILICON
SF25-0881M5UB02
SF25-0881M5UB02
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
SF25-1960M5UB01
SF25-1960M5UB01
FILTER SAW 1.96GHZ 5SMD
SF25-AP
SF25-AP
DIODE GPP SUPER FAST 2A DO-15
SF25-TP
SF25-TP
DIODE GPP SUPER FAST 2A DO-15
SF25G
SF25G
Rectifiers 2A,300V,35NS,GLASS Pass,SUPER FAST Rect