BF5200-20B
Manufacturer No:
BF5200-20B
Manufacture:
JKL Components Corp.
Package:
Datasheet:
BF5200-20B
Description:
CCFL WH LAMP 850V 5MA 5.6X200MM
Product Attribute
Current
5mA
Voltage
850V (Start), 445V (Operating)
Part Status
Obsolete
Size / Dimension
5.6mm x 200mm
Type
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Output
7000 cd/m2
Series
Company Profile
BF5200-20B Relevant information
BF5200-20B
BF5200-20B