BF4418-20B/DK01
Manufacturer No:
BF4418-20B/DK01
Manufacture:
JKL Components Corp.
Package:
Datasheet:
BF4418-20B/DK01
Description:
CCFL WH LAMP 1400V 5MA 4.1X418MM
Product Attribute
Output
15000 cd/m2
Series
Current
5mA
Voltage
1400V (Start), 765V (Operating)
Part Status
Active
Size / Dimension
4.1mm x 418mm
Type
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp Assembly
Company Profile
BF4418-20B/DK01 Relevant information
BF4418-20B
BF4418-20B
BF4418-20B/DK01
BF4418-20B/DK01