BF3300-20B
Manufacturer No:
BF3300-20B
Manufacture:
JKL Components Corp.
Package:
Datasheet:
BF3300-20B
Description:
CCFL WH LAMP 1350V 5MA 3X300MM
In Stock
106 pcs On sales
Product Attribute
Type
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Output
31000 cd/m2
Series
Current
5mA
Voltage
1350V (Start), 665V (Operating)
Part Status
Active
Size / Dimension
3.0mm x 300mm
Company Profile
BF3300-20B Relevant information
BF3300-20B
BF3300-20B
CCFL WH LAMP 1350V 5MA 3X300MM
BF3360-20B
BF3360-20B
CCFL WH LAMP 1500V 5MA 3X360MM
CCFL WH LAMP 1975V 5MA 3X380MM