TG5032SAN 30.720000M-CHDNAB3
Manufacturer No:
TG5032SAN 30.720000M-CHDNAB3
Manufacture:
Epson
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
TG5032SAN 30.720000M-CHDNAB3
Description:
XTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ SNWV
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Crystal
Package / Case
10-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type
VCTCXO
Voltage - Supply
3.3V
Output
Clipped Sine Wave
Frequency Stability
±250ppb
Series
TG5032SAN
Height - Seated (Max)
0.065" (1.65mm)
Ratings
Operating Temperature
Function
Current - Supply (Max)
5mA
Frequency
30.72MHz
Absolute Pull Range (APR)
Company Profile
TG5032SAN 30.720000M-CHDNAB3 Relevant information
TG5032SAN 30.720000M-CHDNAB3
TG5032SAN 30.720000M-CHDNAB3