VDRS07H320TME
Manufacturer No:
VDRS07H320TME
Package:
Disc 9mm
Datasheet:
VDRS07H320TME
Description:
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 9MM
Product Attribute
Maximum AC Volts
320V
Maximum DC Volts
420V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Energy
44J
Varistor Voltage (Max)
561V
Varistor Voltage (Min)
459V
Features
Varistor Voltage (Typ)
510V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Capacitance @ Frequency
120pF @ 1kHz
Package / Case
Disc 9mm