TPS3808G33DBVRG4
Manufacturer No:
TPS3808G33DBVRG4
Package:
SOT-23-6
Datasheet:
TPS3808G33DBVRG4
Description:
IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT-23-6
Product Attribute
Reset Timeout
Adjustable/Selectable
Package / Case
SOT-23-6
Base Part Number
TPS3808G33
Voltage - Threshold
3.07V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)