TPS3808G25DRVR
Manufacturer No:
TPS3808G25DRVR
Package:
6-WDFN Exposed Pad
Datasheet:
TPS3808G25DRVR
Description:
IC VOLT SUPERVISOR 2.5V 6SON
Product Attribute
Base Part Number
TPS3808G25
Voltage - Threshold
2.33V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)