LMK62A2-266M66SIAT
Manufacturer No:
LMK62A2-266M66SIAT
Datasheet:
LMK62A2-266M66SIAT
Description:
IC OSC CLOCK 266.66MHZ 6QFM
In Stock
250 pcs On sales
Current - Supply
95mA
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package
6-QFM (5x3.2)
Frequency
266.66MHz