LMK61I2-100M00SIAT
Manufacturer No:
LMK61I2-100M00SIAT
Datasheet:
LMK61I2-100M00SIAT
Description:
IC OSC CLK 100MHZ 6QFM
In Stock
307 pcs On sales
Current - Supply
155mA
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package
6-QFM (7x5)
Frequency
100MHz