LMK61E2-156M25SIAT
Manufacturer No:
LMK61E2-156M25SIAT
Manufacture:
Texas Instruments
Package:
6-SMD Module
Datasheet:
LMK61E2-156M25SIAT
Description:
IC OSC CLK 156.25MHZ 6QFM
In Stock
354 pcs On sales
Product Attribute
Package / Case
6-SMD Module
Current - Supply
162mA
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package
6-QFM (7x5)
Type
Clock Oscillator
Count
Series
Frequency
156.25MHz