F6N0.50BKBB
Manufacturer No:
F6N0.50BKBB
Datasheet:
F6N0.50BKBB
Description:
SELF WRAP 1/2" X 1200' BLACK
In Stock
1 pcs On sales
Product Attribute
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Color
Black
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Width
Environment Protection
Length
1200' (365.76m)
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.500" (12.70mm)