X3LEEJNANF-32.000000
Manufacturer No:
X3LEEJNANF-32.000000
Manufacture:
Taitien
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
X3LEEJNANF-32.000000
Description:
CRYSTAL 32MHZ 6PF SMD
Series
X3
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Frequency
32MHz
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Operating Mode
Fundamental
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
6pF
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability
±30ppm
Type
MHz Crystal
Frequency Tolerance
±30ppm