TXEACDSANF-21.250000
Manufacturer No:
TXEACDSANF-21.250000
Manufacture:
Taitien
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
TXEACDSANF-21.250000
Description:
XTAL OSC VCTCXO 21.2500MHZ SNWV
Product Attribute
Output
Clipped Sine Wave
Frequency Stability
±2ppm
Series
TX
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Ratings
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Function
Current - Supply (Max)
2mA
Frequency
21.25MHz
Absolute Pull Range (APR)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Crystal
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type
VCTCXO
Voltage - Supply
2.8V ~ 3.3V