PS1608GT2-R50-T5
Manufacturer No:
PS1608GT2-R50-T5
Manufacture:
Susumu
Package:
Datasheet:
PS1608GT2-R50-T5
Description:
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
Product Attribute
Insertion Loss
6dB
Package / Case
Specifications
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series
PS
Frequency
0Hz ~ 20GHz