SMA4F30A
Manufacturer No:
SMA4F30A
Datasheet:
SMA4F30A
Description:
400 W TVS IN SMA FLAT
Power - Peak Pulse
400W
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power Line Protection
No
Capacitance @ Frequency
Voltage - Breakdown (Min)
33.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
64.3V
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.3A