TANGO19/5M/SMAM/SMAM/S/S/20
Manufacturer No:
TANGO19/5M/SMAM/SMAM/S/S/20
Manufacture:
Siretta Ltd
Package:
Datasheet:
TANGO19/5M/SMAM/SMAM/S/S/20
Description:
RF ANT 850/900MHZ PUCK SMA MALE
In Stock
13 pcs On sales
Product Attribute
Height (Max)
0.571" (14.50mm)
Mounting Type
Panel Mount
Gain
2dBi
Frequency Group
UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
VSWR
2
Frequency Range
Series
TANGO 19
Number of Bands
5
Features
Ingress Protection
Packaging
Bulk
RF Family/Standard
Cellular, Navigation
Part Status
Active
Frequency (Center/Band)
850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz