SM-ODC15A
Manufacturer No:
SM-ODC15A
Manufacture:
Sensata-Crydom
Package:
Datasheet:
SM-ODC15A
Description:
DC OUTPUT MODULE 1A
Product Attribute
Turn Off Time
0.10ms
Current - Input
20mA
Voltage - Input
15VDC
Current - Output
1A
Voltage - Output
5 ~ 200VDC