2MM DBL ROW MALE IDC ASSY
CABLE ASSEM 2MM 10POS M-M 2"
CABLE ASSEM 2MM 10POS M-M 6"
CABLE ASSEM 2MM 10POS M-M 12"
CABLE ASSEM 2MM 10POS SGL END 2"
CABLE ASSEM 2MM 10POS SGL END 6"