SFSD-07-28-G-06.75-S
Manufacturer No:
SFSD-07-28-G-06.75-S
Datasheet:
SFSD-07-28-G-06.75-S
Product Attribute
Number of Rows
2
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
14
Length
0.563' (171.45mm, 6.75")