SFSD-07-28-G-06.69-S
Manufacturer No:
SFSD-07-28-G-06.69-S
Datasheet:
SFSD-07-28-G-06.69-S
Product Attribute
Pitch - Cable
Color
Black, Individual
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
14
Length
0.558' (169.93mm, 6.69")