SFSD-05-30C-G-10.00-S
Manufacturer No:
SFSD-05-30C-G-10.00-S
Datasheet:
SFSD-05-30C-G-10.00-S
Color
Multiple, Individual
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")