SFSD-05-30-H-03.93-S
Manufacturer No:
SFSD-05-30-H-03.93-S
Datasheet:
SFSD-05-30-H-03.93-S
Product Attribute
Number of Rows
2
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.327' (99.82mm, 3.93")