SFSD-05-30-H-03.90-S
Manufacturer No:
SFSD-05-30-H-03.90-S
Datasheet:
SFSD-05-30-H-03.90-S
Product Attribute
Pitch - Cable
Color
Black, Individual
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.325' (99.06mm, 3.90")