SFSD-05-28C-G-11.81-S
Manufacturer No:
SFSD-05-28C-G-11.81-S
Datasheet:
SFSD-05-28C-G-11.81-S
Product Attribute
Number of Rows
2
Color
Multiple, Individual
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.984' (299.97mm, 11.81")