SFSD-05-28-G-06.91-SR
Manufacturer No:
SFSD-05-28-G-06.91-SR
Datasheet:
SFSD-05-28-G-06.91-SR
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.576' (175.51mm, 6.91")