SFSD-05-28-G-06.69-SR
Manufacturer No:
SFSD-05-28-G-06.69-SR
Datasheet:
SFSD-05-28-G-06.69-SR
Product Attribute
Contact Finish
Gold
Number of Rows
2
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.558' (169.93mm, 6.69")