SFSD-05-28-G-05.25-SR
Manufacturer No:
SFSD-05-28-G-05.25-SR
Datasheet:
SFSD-05-28-G-05.25-SR
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
10
Length
0.438' (133.35mm, 5.25")