SFSD-04-30-H-03.26-S
Manufacturer No:
SFSD-04-30-H-03.26-S
Manufacture:
Samtec, Inc.
Package:
Datasheet:
SFSD-04-30-H-03.26-S
Description:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Product Attribute
Cable Termination
Crimp
Color
Black, Individual
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Usage
Number of Positions
8
Length
0.272' (82.80mm, 3.26")