FW-11-05-G-D-400-120
Manufacturer No:
FW-11-05-G-D-400-120
Datasheet:
FW-11-05-G-D-400-120
Description:
CONN HDR 22POS 0.05 STACK SMD
Product Attribute
Length - Overall Pin
0.520" (13.208mm)
Length - Stack Height
0.400" (10.160mm)
Pitch
0.050" (1.27mm)
Length - Post (Mating)
0.120" (3.048mm)
Row Spacing
0.050" (1.27mm)