PF0581.333NL
Manufacturer No:
PF0581.333NL
Datasheet:
PF0581.333NL
Description:
FIXED IND 33UH 1.3A SMD
In Stock
45 pcs On sales
Product Attribute
Features
Current - Saturation
1.3A
Q @ Freq
Current Rating (Amps)
1.3A
Height - Seated (Max)
0.174" (4.42mm)
Shielding
Unshielded
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Tolerance
±10%
Supplier Device Package
Inductance
33µH