40-76-MMX-121NPC-HBDXGA-O
Manufacturer No:
40-76-MMX-121NPC-HBDXGA-O
Manufacture:
Parker Chomerics
Package:
Datasheet:
40-76-MMX-121NPC-HBDXGA-O
Description:
12.1" PCAP MICROMESH W/CONT
In Stock
5 pcs On sales
Product Attribute
Touchscreen
Capacitive
Display Mode
Display Type
LCD - Monochrome
Viewing Area
Graphics Color
Series
Background Color
Dot Size
Diagonal Screen Size
12.1" (307.34mm)
Backlight
Dot Pitch
Interface
I²C, LVDS, USB
Dot Pixels
1024 x 768 (XGA)
Part Status
Active
Company Profile
40-76-MMX-121NPC-HBDXGA-O Relevant information
CONN SOCKET SIP 40POS TIN