EHF-4CT0835
Manufacturer No:
EHF-4CT0835
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
EHF-4CT0835
Description:
RF DIR COUPLER 835MHZ 0603
In Stock
462 pcs On sales
Product Attribute
Insertion Loss
0.25dB
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Coupling Factor
20dB
Frequency
835MHz
Isolation
30dB
Power - Max
5W