EHF-4CQ1810
Manufacturer No:
EHF-4CQ1810
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
EHF-4CQ1810
Description:
RF DIR COUPLER 1.81GHZ 0603
Product Attribute
Coupling Factor
17dB
Series
Supplier Device Package
0603 (1608 Metric)
Frequency
1.81GHz
Isolation
27dB
Power - Max
5W