EHF-2CM0900
Manufacturer No:
EHF-2CM0900
Manufacture:
Panasonic Electronic Components
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
EHF-2CM0900
Description:
RF DIR COUPLER 900MHZ 0805
Product Attribute
Insertion Loss
0.3dB
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Coupling Factor
14.5dB
Series
Supplier Device Package
Frequency
900MHz
Isolation
25dB
Packaging
Cut Tape (CT)
Part Status
Obsolete
Power - Max
3W