MSC8144TVT800B
Manufacturer No:
MSC8144TVT800B
Datasheet:
MSC8144TVT800B
Voltage - I/O
3.30V
Package / Case
783-BBGA, FCBGA
Voltage - Core
1.00V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TJ)
Clock Rate
800MHz