MSC8144SVT800B
Manufacturer No:
MSC8144SVT800B
Datasheet:
MSC8144SVT800B
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TJ)
Clock Rate
800MHz
On-Chip RAM
10.5MB
Part Status
Obsolete
Voltage - I/O
3.30V
Package / Case
783-BBGA, FCBGA
Voltage - Core
1.00V