MSC8144SVT1000B
Manufacturer No:
MSC8144SVT1000B
Datasheet:
MSC8144SVT1000B
Voltage - Core
1.00V
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TJ)
Clock Rate
1GHz
On-Chip RAM
10.5MB
Part Status
Obsolete
Voltage - I/O
3.30V